• Rekrutacja 2024/2025

• Dyrektor Szkoły Podstawowej w Wampierzowie informuje rodziców/prawnych opiekunów, że rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i I klasy szkoły podstawowej na rok szkolny 2024/2025 odbywać się będzie trwać od 12 do 26 lutego -  zgodnie z Zarządzeniem nr 802/2024 Wójta Gminy Wadowice Górne z dnia 31 stycznia 2024 r.

Zarządzenie Wójta: kliknij oraz załącznik do zarządzenia: kliknij

Dokumenty - rekrutacja oddziały przedszkolne:

• deklaracja kontynuacji wychowania przedszkolnego (wypełniają rodzice/opiekunowie dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych w terminie do 05.02.2024 r.) - pobierz
            • wniosek o przyjęcie do oddziału przedszkolnego - pobierz
            • załączniki do wniosku o przyjęcie do pkt. III wniosku - pobierz1 oraz pobierz2
            • załączniki do wniosku o przyjęcie do pkt. IV wniosku - pobierz

Dokumenty - rekrutacja szkoła podstawowa klasa I:

• karta zgłoszenia do klasy I (wypełniają rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie) - pobierz
            • wniosek o przejęcie do klasy I (wypełniają rodzice dzieci zamieszkałych poza obwodem) - pobierz
            • załącznik do wniosku o przyjęcie - pobierz

Dokumenty rekrutacyjne można pobrać w formie papierowej w budynku szkoły.

Po podaniu do publicznej wiadomości listy kandydatów (20.03.2024 r.)
            rodzic dziecka składa w terminie 21.03-25.03.2024 r. potwierdzenie woli przyjęcia:
            do oddziału przedszkolnego - pobierz, lub do klasy I - pobierz