Każdy człowiek jest wezwany przez Boga, aby przez swoje codzienne obowiązki, radości i troski pielgrzymować w stronę nieba.
Święci przebyli tę drogę przed nami i są wzorem do naśladowania. Wielu z nas ma swoich ulubionych Świętych. Dzieci klas 1-3 wzięły udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Samorząd Uczniowski pt. „MÓJ ULUBIONY ŚWIĘTY” przedstawiając tych, którzy są im pomocą w codziennej drodze do świętości.
Wyróżniliśmy następujące osoby:
- Bierzyńska Weronika
- Parys Jakub
- Rybak Patrycja
- Rybak Wiktoria
- Surowiec Amelia
Gratulujemy i życzymy sukcesów w zdobywaniu osobistej aureoli świętości!
opracowanie: Łukasz Szpik